Baner Sklep Elementoff

Wszystkie produkty

Merch
Print-on-demand
Gadgets
Wyczyść filtry
HOODIE Premium (zestaw)

HOODIE unisex w zestawie Exclusive Premium. Do końcówek sznurków, montujemy personalizowane elementy 3D, związane z profilem działalności Twórcy, czyniąc produkt za każdym razem wyjątkowym inaczej. Bluza w zestawie z torbą bawełnianą, badgem (przypinka), kartą plastikową, pudełkiem ozdobnym w barwach Twórcy. Na produkty seryjne, nanosimy metki żakardowe Twórcy. Bluza Wykonana w 100 % z bawełny organicznej. Bluzę znakujemy Haftem lub techniką DTF. W preorderze (od 50 sztuk) możemy stosować zamiennie Sitodruk.

- 330,00  + 1
HOODIE Standard

HOODIE Standard

HOODIE unisex w wersji Standard pakowana jest w w pudełku White Label. W tej wersji nie występują dodatki dostępne w Exclusive Premium (personalizowane elementy 3D, torba na zakupy, badge, karta plastikowa, pełna personalizacja w barwach Twórcy). Na produkty seryjne, nanosimy metki z makulatury z logotypem Twórcy. W bluzach od 1 sztuki, stosujemy znakowanie Haftem lub techniką DTF. W preorderze (od 50 sztuk) możemy stosować zamiennie Sitodruk.

- 245,00  + 1

Ekskluzywny dwustronny wydruk 30 x 40 cm, który poddajemy naszemu autorskiemu procesowi ulepszania. Z przodu montujemy pracę Twórcy. Drukujemy na papierze Courius Matter 300 g z domieszką skrobii ziemniaczanej (w dotyku przypomina piasek). Na tyle, montujemy osobno przygotowaną płytę. Na tylną płytę możemy nanieść osobny nadruk, dedykacje od Twórcy, numer limitowanej serii prac, czy też dodać hologram autentyczności. Całość montowana w eleganckiej i czarnej aluminiowej ramie, która podkreśla wyjątkowość produktu Premium. Cały proces montażu na ścianie zajmuje zaledwie 30 sekund i nie wymaga użycia żadnych dodatkowych narzędzi. 

- 205,00  + 1

Pozycja obowiązkowa dla Pań i dla Panów. Czapeczka w zestawie Exclusive Premium z dodatkami. Zestaw obejmuje czapeczkę z haftowanym workiem bawełnianym (służyć może jako plecak 47 x 37 cm), badgem (przypinka) oraz imienną kartę plastikową, potwierdzającą autentyczność zakupionego produktu. Czapeczka powstała z recyklingu z plastikowych butelek. Zastosowana tkanina i zapięcie na rzep, zapewnia uniwersalne dopasowanie do każdej głowy. Jest bardzo wygodna i lekka. Czapeczkę znakujemy HAFTEM. Worek w, który pakujemy czapeczkę również.

- 155,00  + 1

Pozycja obowiązkowa dla Pań i dla Panów. Czapeczka w wersji Standard, bez dodatków wystepujących w wersji Exclusive Premium. Czapeczka powstała z recyklingu z plastikowych butelek. Zastosowana tkanina i zapięcie na rzep, zapewnia uniwersalne dopasowanie do każdej głowy. Jest bardzo wygodna i lekka, posiada sześć przeszyć na dachu, co czyni ją dodatkowo przewiewną. Czapeczkę znakujemy HAFTEM.

- 125,00  + 1

Alternatywa dla wydruków dwustronnych z dibondem. Tu również Twoje prace, drukowane są w rozmiarze 30x40 cm, ale brak tu montowanej płyty dibond z tyłu ramy. Stosujemy inny papier, równie ciekawy. Drukujemy na papierze NautilusSuperWhite (300 g), który jest nie tylko wyjątkowo gruby, ale także spełnia najwyższe standardy ekologiczne. Wykonany jest w 100% z makulatury. Same druki montujemy w eleganckie, ramy aluminiowe, z przodu ramy montowana jest pleksi.

- 105,00  + 1
T-SHIRT OVERSIZED UNISEX 2 Premium (zestaw)

Oversizowy krój, obniżone rękawy - koszulka na tyle szeroka, że do rozmiaru XL potrzeba wielkoluda. Przylegający do szyi kołnierzyk dodaje wyjątkowego charakteru i oryginalności. Wykonana w całości z bawełny o grubości 220 g/m2. W wersji Exclusive Premium T-shirt zapakowany jest w ozdobne tekturowe pudełko w barwach Twórcy, wraz z bawełnianą torbą, przypinką oraz kartą plastikową potwierdzającą autentyczność zakupionego produktu. W produkcji seryjnej nanosimy na rękawie metki żakardowe w barwach Twórcy.  W produkcji od 1 sztuki, znakujemy HAFTEM.

- 180,00  + 1
T-SHIRT OVERSIZED UNISEX 2 Standard

W wersji Standard ten T-shirt oversized pakowany jest w  pudełku White Label, bez dodatków występujących w wersji Exclusive.  W produkcji od 1 sztuki, w wersji standard, znakujemy DTF. Oversizowy krój, obniżone rękawy - koszulka na tyle szeroka, że do rozmiaru XL potrzeba wielkoluda. Przylegający do szyi kołnierzyk dodaje wyjątkowego charakteru i oryginalności. Wykonana w całości z bawełny o grubości 220 g/m2. 

- 125,00  + 1

Twoją Foto Książkę możemy drukować np. w rozmiarze 21 x 21 cm. Ilość stron 200 (może być mniej lub więcej). Druk od 1 sztuki. Okładka: Nautilus SuperWhit, waga 300 g, środek Nautilus SuperWhit, 135 g. Książki możemy znakować pod kątem limitowanych serii.

- 95,00  + 1

Popularna wśród rowerzystów i dżokejów! Polecana jest wszystkim miłośnikom aktywnego trybu życia. Wykonana z wysokiej jakości bawełnianej tkaniny, zapewniającej trwałość i komfort noszenia. Charakterystyczny kształt i niski profil sprawiają, że idealnie dopasowuje się do głowy. Posiada zapięcie na klips z regulowanym paskiem. Dwa dodatkowe otwory wentylacyjne po bokach. Czapeczka w zestawie Exclusive Premium obejmuje czapeczkę z workiem bawełnianym (służyć może jako plecak 47 x 37 cm), badgem (przypinka) oraz imienną kartę plastikową, potwierdzającą autentyczność zakupionego produktu. Czapeczkę znakujemy HAFTEM. 

- 145,00  + 1

Czapeczka w wersji Standard, bez dodatków wystepujących w wersji Exclusive Premium. Czapeczkę znakujemy HAFTEM na froncie, bez znakowania bocznego. Polecana jest wszystkim miłośnikom aktywnego trybu życia. Wykonana z wysokiej jakości bawełnianej tkaniny. Charakterystyczny kształt i niski profil sprawiają, że idealnie dopasowuje się do głowy. Posiada zapięcie na klips z regulowanym paskiem.   

- 115,00  + 1

Drukujemy książki od jednej sztuki. Książki możemy drukować w różnych formatach. Poniżej przedstawiamy przykładową wycenę dla formatu 21 x 28 cm, zawierającą 56 stron. Okładka: Papier kreda mat, waga 250 g, środek książki papier offset, 90 g. Możemy drukować książki o różnych gramaturach papieru oraz różnych ilościach stron.

- 85,00  + 1
T-SHIRT OVERSIZED UNISEX Premium (zestaw)

Oversizowy krój i dłuższe rękawy są charakterystycznymi cechami tego T-shirta. Koszulka wykonana w całości z bawełny, o grubości 220 g/m2. Wygodna i trwała.  W produkcji od 1 sztuki, dodajemy eleganckie dodatki wykonane HAFTEM, stosujemy także znakowanie techniką DTF . W wersji Exclusive Premium T-shirt pakowany jest w ozdobnym tekturowym pudełku w barwach Twórcy, wraz z torbą bawełnianą, badgem (przypinka) oraz kartą plastikową potwierdzającą autentyczność zakupionego produktu. W produkcji seryjnej nanosimy na rękawie metki żakardowe w barwach Twórcy. 

- 180,00  + 1
T-SHIRT OVERSIZED UNISEX Standard

W wersji Standard ten T-shirt oversized pakowany jest w  pudełku White Label, bez dodatków występujących w wersji Exclusive. Na produkty seryjne, nanosimy metki z makulatury z logotypem Twórcy. W koszulkach od 1 sztuki, stosujemy znakowanie techniką DTF. Tu również dodajemy eleganckie dodatki wykonane HAFTEM i nanosimy inicjały kupującego.  W preorderze (od 50 sztuk) możemy stosować zamiennie Sitodruk. 

- 125,00  + 1
T-SHIRT KIDS Premium (zestaw)

T-shirt dziecięcy w wersji Exclusive Premium. Koszulka w zestawie z dziecięcą torbą bawełnianą oraz kartą plastikową potwierdzającą autentyczność zakupionego produktu. Całość pakowana w ozdobnym tekturowym pudełku z hologramem w barwach Twórcy. Na produkty seryjne, nanosimy metki żakardowe Twórcy. Koszulka wykonana z przyjaznego materiału z bawełny organicznej. Grubość 180 g/m². W koszulkach od 1 sztuki, stosujemy znakowanie techniką DTF. 

- 145,00  + 1
T-SHIRT KIDS Standard

T-SHIRT KIDS Standard

T-shirt dziecięcy w wersji Standard, pakowany w pudełku White Label, bez dodatków występujących w wersji Exclusive. Na produkty seryjne, nanosimy metki z makulatury z logotypem Twórcy. Ta koszulka także wykonana jest z przyjaznego materiału z bawełny organicznej o grubości 180 g/m². W koszulkach od 1 sztuki, znakowanie techniką DTF. Wersja Exclusive Premium i Standard różnią się od siebie sposobem pakowania i dodatkami, ale nie materiałem i grubością półproduktów. 

- 100,00  + 1

Gry memory dostarczamy od 1 sztuki. 40 kart (20 par). Format 50x50 mm. Grubość jednej karty - 600 g. Gra pakowana jest w woreczek lniany i czarne pudełko, wykonane z tektury. Całość personalizowana w barwach Twórcy.

- 85,00  + 1

Butelka termiczna wykonana z metalu o podwyższonym standardzie z bambusową zakrętką, która posiada osobny zaczep do trzymania. Produkt wyprodukowany z poszanowaniem ekologii. W zestawie Exclusive Premium do kubka dołączamy kartę plastikową na osobną dedykację dla kupującego. Kubek pakujemy w eleganckim, ozdobnym pudełku w barwach Twórcy. Na butelkę nanosimy grafiki w barwach Twórcy za pomocą techniki DTF. Na wieczku butelki dodatkowo wykonujemy grawer.

- 155,00  + 1

Butelka termiczna wykonana z metalu o podwyższonym standardzie z bambusową zakrętką, która posiada osobny zaczep do trzymania. Produkt wyprodukowany z poszanowaniem ekologii. Na butelkę nanosimy grafiki w barwach Twórcy za pomocą techniki DTF. W zestawie Standard butelkę pakujemy w standardowy karton White Label i nie grawerujemy wieczka butelki. 

- 115,00  + 1
LONGSLEEVE Premium (zestaw)

Bluza z długim rękawem (popularny longsleeve) w wersji Exclusive Premium pakowany jest w ozdobnym tekturowym pudełku w barwach Twórcy, wraz z torbą zakupową, badgem (przypinka) oraz kartą plastikową potwierdzającą autentyczność zakupionego produktu. W produkcji seryjnej nanosimy na ściągaczach rękawów metki żakardowe w barwach Twórcy. Longsleeve wykonany z 100 % bawełny organicznej. W produkcji od 1 sztuki, stosujemy znakowanie Haftem i techniką DTF. W preorderze (od 50 sztuk) możemy stosować zamiennie Sitodruk. 

- 180,00  + 1
LONGSLEEVE Standard

LONGSLEEVE Standard

Bluza z długim rękawem (popularny longsleeve) w wersji Standard, pakowana jest w w pudełku White Label, bez dodatków wystepujących w wersji Exclusive Premium.  Na produkty seryjne, nanosimy metki z makulatury z logotypem Twórcy.  W bluzach od 1 sztuki, stosujemy znakowanie techniką DTF. Tu również nanosimy inicjały kupującego.  W preorderze (od 50 sztuk) możemy stosować zamiennie Haft lub Sitodruk. 

- 130,00  + 1

Butelka termiczna wykonana z metalu o podwyższonym standardzie. Stalowe wnętrze, funkcjonalny sznurek służący jako osobny zaczep do trzymania. Produkt wyprodukowany z poszanowaniem ekologii. W zestawie Exclusive Premium do butelki dołączamy kartę plastikową na osobną dedykację dla kupującego. Butelkę pakujemy w eleganckim, ozdobnym pudełku w barwach Twórcy. Na butelkę nanosimy grafiki w barwach Twórcy za pomocą techniki DTF. W wersji Premium na wieczku dodatkowo wykonujemy znakowanie graficzne.

- 160,00  + 1

Butelka termiczna wykonana z metalu o podwyższonym standardzie. Stalowe wnętrze, funkcjonalny sznurek służący jako osobny zaczep do trzymania. Produkt wyprodukowany z poszanowaniem ekologii. W wersji Standard butelkę pakujemy w standardowy karton White Label i nie znakujemy wieczka butelki. 

- 120,00  + 1
SWEATSHIRT Premium (zestaw)

Unisex SWEATSHIRT bez kaptura w zestawie Exclusive Premium. Materiał 100 % bawełna organiczna. Grubość 300 g/m2. Bluza posiada szerokie ściągacze przy mankietach i dolnym brzegu, bluza przyległa do ciała.  Bluzę w zestawie Premium pakujemy w ozdobnym tekturowym pudełku w barwach Twórcy, wraz z torbą zakupową, badgem (przypinka) oraz kartą plastikową potwierdzającą autentyczność zakupionego produktu. W produkcji seryjnej nanosimy na ściągaczach rękawów metki żakardowe w barwach Twórcy. W tej serii bluz od 1 sztuki, stosujemy znakowanie Haftem lub techniką DTF. 

- 245,00  + 1
SWEATSHIRT Standard

SWEATSHIRT Standard

Unisex SWEATSHIRT w wersji Standard pakowana jest w w pudełku White Label. W tej wersji nie występują dodatki dostępne w Exclusive Premium (torba na zakupy, badge, karta plastikowa, pełna personalizacja w barwach Twórcy). Na produkty seryjne, nanosimy metki z makulatury z logotypem Twórcy. W bluzach od 1 sztuki, stosujemy znakowanie techniką DTF. W preorderze (od 50 sztuk) możemy stosować zamiennie Sitodruk oraz Haft.

- 195,00  + 1

Składany kubek silikonowy o pojemności 350 ml. Osobisty towarzysz podczas zakupu kawy na wynos, spaceru czy podróży. Sprawdzi się również jako pojemnik do mrożenia lodów. Złożony zajmuje nie więcej miejsca niż portfel, można przyczepić go do paska czy torby. W zestawie Exclusive Premium do kubka dołączamy kartę plastikową na osobną dedykację dla kupującego. Kubek pakujemy w eleganckim, ozdobnym pudełku w barwach Twórcy. Na kubek nanosimy grafiki w barwach Twórcy za pomocą techniki DTF.

- 85,00  + 1

Składany kubek silikonowy o pojemności 350 ml w wersji Standard. Osobisty towarzysz podczas zakupu kawy na wynos, spaceru czy podróży. Sprawdzi się również jako pojemnik do mrożenia lodów. Złożony zajmuje nie więcej miejsca niż portfel, można przyczepić go do paska czy torby. Na kubek nanosimy grafiki w barwach Twórcy za pomocą techniki DTF. W wersji Standard kubek pakujemy w standardowy karton White Label.

- 65,00  + 1

Klasyczna truckerka (pięciopanelowa) w wersji Premium. W tej wersji czapeczkę znakujemy techniką DTF lub HAFT, na bokach siateczki dodatkowe znakowanie HAFTEM np inicjałów kupującego lub logo Twórcy. Do czapeczki dołączony badge (przypinka) oraz metka (z makulatury) i hologram.

- 145,00  + 1

Klasyczna truckerka (pięciopanelowa) w wersji Standard. W tej wersji czapeczkę znakujemy techniką DTF. Bez dodatków. Brak metek, badge i hologramów. 

- 115,00  + 1

Kubek termiczny o pojemności 320 ml, który utrzymuje ciepło aż 12 godzin, spełnia funkcje mini termosu. Idealny towarzysz na każdą podróż! Wykonany z dwóch warstw wysokiej jakości stali nierdzewnej. Ustnik z otworem 360 stopni.  Szczelne zamknięcie typu open/close zapobiega wyciekom. Kubek posiada podstawę z wodoodpornej gumy termoplastycznej. W zestawie Exclusive Premium do kubka dołączamy kartę plastikową na osobną dedykację dla kupującego. Kubek pakujemy w eleganckim, ozdobnym pudełku w barwach Twórcy. Na kubek nanosimy grafiki w barwach Twórcy za pomocą techniki DTF.

- 125,00  + 1

Kubek termiczny o pojemności 320 ml, który utrzymuje ciepło aż 12 godzin, spełnia funkcje mini termosu. Idealny towarzysz na każdą podróż! Wykonany z dwóch warstw wysokiej jakości stali nierdzewnej. Ustnik z otworem 360 stopni.  Szczelne zamknięcie typu open/close zapobiega wyciekom. Kubek posiada podstawę z wodoodpornej gumy termoplastycznej. Na kubek nanosimy grafiki w barwach Twórcy za pomocą techniki DTF. W wersji Standard butelkę pakujemy w standardowy karton White Label i nie znakujemy wieczka butelki. 

- 100,00  + 1
KUBEK TERMICZNY KIDS 360 ml Premium (zestaw)

Kubek termiczny dla dzieci wykonany ze stali o podwyższonym standardzie. Kubek posiada tradycyjny ustnik oraz dodatkową słomkę w przykrywce. Kubek ma blokadę w zamknięciu zabezpieczającą przed przypadkowym otwarciem i wylaniem napoju. Produkt ekologiczny, wyprodukowany z naturalnych materiałów. W zestawie Exclusive Premium do kubka dołączamy kartę plastikową na osobną dedykację dla kupującego. Kubek pakujemy w eleganckim, ozdobnym pudełku w barwach Twórcy. Grafiki na kubek nanosimy za pomocą techniki DTF.

- 130,00  + 1
KUBEK TERMICZNY KIDS 360 ml Standard

Kubek termiczny dla dzieci wykonany ze stali o podwyższonym standardzie. Kubek posiada tradycyjny ustnik oraz dodatkową słomkę w przykrywce. Kubek ma blokadę w zamknięciu zabezpieczającą przed przypadkowym otwarciem i wylaniem napoju. Produkt ekologiczny, wyprodukowany z naturalnych materiałów. W zestawie Standard kubki zapakowane w pudełko White Label. Grafiki na kubek nanosimy za pomocą techniki DTF.

- 105,00  + 1
KUBKI EMALIOWANE 360 ml Premium (zestaw)

Kubki sprzedajemy w zestawie DWÓCH sztuk. Lider wśród kubków na wyjazdy, biwaki oraz piesze wycieczki w standardowym (360 ml) rozmiarze w czterech wariantach kolorystycznych. Na kubki nanosimy grafiki w barwach Twórcy za pomocą techniki DTF. Możliwe jest umieszczenie różnych grafik na każdym z nich. Kubki możemy personalizować imiennie. W zestawie Exclusive Premium do kubków dołączamy kartę plastikową na osobną dedykację dla kupującego. Kubki zapakowane w eleganckim pudełkiem ozdobnym w barwach Twórcy, tworzą spójny zestaw prezentowy.

- 150,00  + 1
KUBEK EMALIOWANY 360 ml Standard

Kubek emaliowany w wersji standard. Lider wśród kubków na wyjazdy, biwaki oraz piesze wycieczki w standardowym (360 ml) rozmiarze w czterech wariantach kolorystycznych. Na kubki nanosimy grafiki w barwach Twórcy za pomocą techniki DTF. Kubki możemy personalizować imiennie. W wersji Standard kubki zapakowane w pudełko White Label.

- 65,00  + 1
KUBKI EMALIOWANE 550 ml Premium (zestaw)

Kubki sprzedajemy w zestawie DWÓCH sztuk. Lider wśród kubków na wyjazdy, biwaki oraz piesze wycieczki w nietypowym rozmiarze w pięciu wariantach kolorystycznych. Wielkość pojedynczego kubka wynosi 550 ml. Na kubki nanosimy grafiki w barwach Twórcy za pomocą techniki DTF. Możliwe jest umieszczenie różnych grafik na każdym z nich. Kubki możemy personalizować imiennie. W zestawie Exclusive Premium do kubków dołączamy kartę plastikową na osobną dedykację dla kupującego. Kubki zapakowane w eleganckim pudełkiem ozdobnym w barwach Twórcy, tworzą spójny zestaw prezentowy.

- 160,00  + 1
KUBEK EMALIOWANY 550 ml Standard

Kubek emaliowany w wersji standard w nietypowym rozmiarze. Wielkość pojedynczego kubka wynosi 550 ml. Na kubki nanosimy grafiki w barwach Twórcy za pomocą techniki DTF. Kubki możemy personalizować imiennie. W wersji Standard kubek zapakowany w pudełko White Label.

- 70,00  + 1