Baner Sklep Skoq

Wszystkie produkty

Ubrania
Wydruki
Wyczyść filtry
T-SHIRT KIDS  KOTO-BOSSOL

T-SHIRT KIDS KOTO-BOSSOL

Kolekcja koszulek dziecięcych z serii „KOTO-KOTY”. Poznajcie Koto-Bossola. Urodził się jako pierwszy na świecie. Jest ogromny. Mieszka blisko nas. Jest miły, ale jak ktoś go wkurzy to podnosi go na sam czubek uszu. Koszulka z Koto-Bossolem wykonana z przyjaznego materiału z bawełny organicznej. Grubość 180 g/m².

- 130,00  + 1
T-SHIRT KIDS  KOTO-PUŁAPKA

T-SHIRT KIDS KOTO-PUŁAPKA

Kolekcja koszulek dziecięcych z serii „KOTO-KOTY”. Poznajcie Koto-Pułapkę. Ma tylko pięć wąsików, a normalne koty mają sześć. Jest pod ziemią, głęboko. Wpadasz na niego, jak nie patrzysz pod nogi. Koszulka z Koto-Pułapką wykonana z przyjaznego materiału z bawełny organicznej. Grubość 180 g/m².

- 130,00  + 1
Rysunek “Chwilka”

Rysunek drukowany z serii “Chwilka" w rozmiarze 30x40 cm. Papier z makulatury 300g.  Rysunek montowany w czarnej aluminiowej ramie

- 135,00  + 1
T-SHIRT MEN “CHWILKA”

Ostatnie sztuki z tej kolekcji męskiego T-shirtu. Koszulka wykonana z 100 % bawełny organicznej. Grubość 180 g/m2. Z tyłu koszulki personalizujemy inicjały kupującego.

- 130,00  + 1
T-SHIRT LADIES “CHWILKA”

Ostatnie egzemplarze tego kobiecego T-shirtu. Koszulka charakteryzuje się delikatnie zwężonym krojem oraz skośnymi, podwiniętymi rękawami. Jest dość lekka, grubość 140 g/m². Wykonana w 100 % z organicznej bawełny. Z tyłu koszulki personalizujemy inicjały kupującego.

- 120,00  + 1